Raj ali opustošenje (Paradise or Oblivion)

Vse kar se navezuje na projekt Venus konkretno, Vizualizacije, Film TVP, Organizacija...

Raj ali opustošenje (Paradise or Oblivion)

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 27 Apr 2012, 12:49

Najnovejši film iz Projekta je treba pokomentirati, kaj?

Jaz o njem pravim, da je odličen UVOD v TVP in že čakam tisti - že dolgo napovedani - film, ki bo stvari razložil v podrobnostih in dal polno razumevanje TVPja.
e-študij.si - Prosti študentski zapiski, sodeluj tudi TI. Literatura za vsakogar.
wlan slovenija - Odprto mesh brezžično omrežje slovenije.
Uporabniški avatar
_Mitto_
Koordinator goriške regije

Prispevki: 246

Re: Raj ali opustošenje (Paradise or Oblivion)

PrispevekNapisal/a sandor88 » 04 Feb 2013, 20:11

Daleč najboljši film ki sem ga v življenju videl.

Sicer je namenjen ljudem ki razumejo koncept GOSPODARSTVA osnovanega na VIRIH, ter problematiko finančnih sistemov ki nas in naravna bogastva razvrednotijo.
Posledično sporočila filma ne razumejo "neuki" ljudje ki se v osebnem življenju niso pripravljeni izobraževati, in le čakajo kaj bojo dobili od svojih "pastirjev" (izvoljenih politikov).

Žal je takih ljudi (po moji laični oceni) 85% prebivalstva "zahodnjaških" držav (euro in dollar območja). Žalostno je tudi da so med njimi marsikateri lokalni politični veljaki, in premnogi mladi diplomiranci, magistri...
Vse preveč je ljudi ki so mnenja da oni osebno ne morejo ničesar spremeniti in da tako ali tako ne bomo nič spremenili.

:mrgreen: Dominik
sandor88

Prispevki: 26

Re: Raj ali opustošenje (Paradise or Oblivion)

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 04 Sep 2013, 21:07

Zanimivo razmišljanje. Raj ali opustošenje je prvi film te vrste s strani Projekta Venus, ki je avtor gospodarstva, osnovanega na virih.
Z vgrajenimi podnapisi ga lahko pogledaš tudi na našem YouTube kanalu: www.youtube.com/DuhCasa

Meni osebno je ODLIČEN uvod v razumevanje Projekta Venus. Za več informacij pa moraš pogledat na spletno stran www.thevenusproject.com (ki je prevedena tudi v slovenščino) in na njihov youtube kanal www.youtube.com/thevenusprojectmedia

Nazadnje dregnil/a _Mitto_ dne 04 Sep 2013, 21:07.
e-študij.si - Prosti študentski zapiski, sodeluj tudi TI. Literatura za vsakogar.
wlan slovenija - Odprto mesh brezžično omrežje slovenije.
Uporabniški avatar
_Mitto_
Koordinator goriške regije

Prispevki: 246

Vrni se na Projekt Venus

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost