ustanovitev gibanja za trajnostni razvoj

Re: ustanovitev gibanja za trajnostni razvoj

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 07 Nov 2011, 21:47

Program stranke je javno objavljen na njihovi spletni strani.

Mitja Jež in Damijan Kovaćevič kandidirata na njihovi listi.

Kot društvo Duh časa smo le poslali svoje predloge za program, dokument bo (če že ni) tudi objavljen.

Niko je na sobotnem srečanju, še enkrat povdaril pomembnost popolne transparence delovanja, kar je bilo slišat tudi na današnji tiskovni konferenci.

Posnetki so na njihovem livestreamu (uredil Ugo).
e-študij.si - Prosti študentski zapiski, sodeluj tudi TI. Literatura za vsakogar.
wlan slovenija - Odprto mesh brezžično omrežje slovenije.
Uporabniški avatar
_Mitto_
Koordinator goriške regije

Prispevki: 246

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 08 Nov 2011, 08:33

a zdaj se greste pa že politično cenzuro? :D :lol: vi ste pa res tapravi! :lol:
Whenever people agree with me I feel I must be wrong...
"nowhere" = "now" + "here"
fortehlulz

Prispevki: 338

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 15 Nov 2011, 12:20

HairMan je napisal/a:a zdaj se greste pa že politično cenzuro? :D :lol: vi ste pa res tapravi! :lol:

Tega pa ne štekam. Kaj je blo cenzurirano? (al je samo to, da še vedno nisem zrihtal linka na dokument - ups)

Dodajam link na eno priporočeno branje, ki nima veze direktno s stranko, ampak ravno s tem kar naše gibanje, društvo in gibanje TRS počne/mora početi:
https://www.facebook.com/notes/miha-jen ... 8457833945 (upam, da je javno)
e-študij.si - Prosti študentski zapiski, sodeluj tudi TI. Literatura za vsakogar.
Uporabniški avatar
_Mitto_

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 15 Nov 2011, 21:25

hja... tema, v kateri sem podajal politično mnenje neskladno z vašim, ne obstaja več. to je kratenje svobode govora in politična cenzura. a ni?

očitno so na tem forumu lahko odprte samo teme, ki govorijo v prid TRS. kar se mene tiče so to kar delate svinjarije prve vrste...
fortehlulz

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 16 Nov 2011, 00:54

Ne, to pa ni res. Vsi posti še vedno obstajajo!
Lahko preveriš z brskanjem ali iskalnikom.

Jaz nisem nič brisal, ampak LE združil, kar je pač naloga moderatorja.
Uporabniški avatar
_Mitto_

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 16 Nov 2011, 09:26

tema je zbrisana... ne obstaja več. poste ste pa skrili med tole šavje.
če mi pa podaš logičen argument, zakaj so posti iz tiste teme prenešeni v tole (in zakaj ni recimo obratno), ga bom sprejel.
ampak edini logični argument je politična preferenca. in to da skrivate poste pred naključnimi bralci je po mojih definicijah cenzura.

dobro, da jih nisi dal v kakšno temo staro eno leto... in potem trdil, da saj so posti še objavljeni na forumu. :roll:
fortehlulz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 17 Nov 2011, 00:05

Kaj za vraga? CENZURA? :evil:
I do not wish to bely your powers of observation but I would like to remind you of the paradoks of asking a masked man who he is...
Tomaz

Prispevki: 433

PrispevekNapisal/a stole » 29 Nov 2011, 20:54

Navijam za nas! veseli me, da je v Sloveniji precej ljudi, ki razume monetarni sistem in da se dela na tem, da ta "shit" odplava daleč v pozabo.
Trenutno mi je primarni cilj osveščat ljudi okoli sebe in širše. Nekega dne nam bo uspelo!

LP
Uporabniški avatar
stole

Prispevki: 2

PrispevekNapisal/a tojezanas » 02 Dec 2011, 17:09

UPANJE UMRE ZADNJE!

Torej lahko se poizkusi tudi s promocijo skozi politiko....če ne uspe se nadaljuje naprej po začrtani poti.
Uporabniški avatar
tojezanas

Prispevki: 165

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 13 Dec 2011, 01:09

Vsi ljudje, ki sem jih spoznal v teh dneh v TRSu postavljajo ljudi pred kapital. Večina, s katerimi sem govoril, se zaveda nesmiselnosti finančnega sistema. Gibanje in stranka TRS je OK! Absolutno jih podpiram. Delno sem spoznal tudi nekaj ljudi iz Gibanja za Slovenijo, SMS-zeleni in SEM.Si, kjer sem tudi več al manj zadovoljen z njimi.
V nedeljo, 4.12. sem še najbolj nezadovoljen bil z Sebastijanom (zeitgeist aktivist), ki se še vedno ogromno ukvarja z teorijami zarote. Sej mu ne branim, če ga to veseli OK, ampak nimam časa za njegove zgodbice s tega področja.

Glede teh volitev pa lahko rečem le to, da državljani so volili PROTI, namesto ZA stranko oz. človeka in temu primeren je rezultat. To je stvar zavesti. Ljudje še niso ozaveščeni, imamo še OGROMNO dela in na splošno živimo še preveč dobro
Sam sem pri TRS tudi kandidiral, ampak ugotovil, da to ni moje poslanstvo. Sploh kampanija je zelo mučna, ker gre za tekmovanje - jaz pa po duši človek za SODELOVANJE!

Verjamem, da bomo z gibanjem še ZELO sodelovali, kakor tudi z drugimi gibanji in CI, sploh pri izjemno pomembnem projektu prehranske samooskrbe Slovenije. Saj vemo, da če danes, pri ~30% prehrambeni samooskrbi slovenije, pade finančni sistem, lahko pride do lakote ljudstva.
Že komaj čakam začetek http://oskrbimo.si.

Aja še to, ker je stranka TRS dobila dovolj glasov, bo tudi nekaj denarja. Lahko vam zagotovim, da bo šel v PRAVE namene - projekte za ljudstvo.
Uporabniški avatar
_Mitto_

PrispevekNapisal/a Tomaz » 18 Dec 2011, 00:23

A že vidim, zdaj ste šli na "D" bobnat pa pričakujete da si bodo vsi čudežno premislili.

Mimogrede, ali si opazil kako strmo je obisk na forumu padel od takrat, ko ste prvič naznanili sodelovanje z TRS?
I do not wish to bely your powers of observation but I would like to remind you of the paradoks of asking a masked man who he is...
Tomaz

Prispevki: 433

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 21 Dec 2011, 02:31

Tomaz je napisal/a:A že vidim, zdaj ste šli na "D" bobnat pa pričakujete da si bodo vsi čudežno premislili.

Ne razumem.
Tomaz je napisal/a:Mimogrede, ali si opazil kako strmo je obisk na forumu padel od takrat, ko ste prvič naznanili sodelovanje z TRS?

Nisem.
Uporabniški avatar
_Mitto_

PrispevekNapisal/a harmagedon92 » 26 Maj 2013, 08:58

Pozdravljeni. Jaz sem.
Morem reči da imate kar nekaj dobrih idej za ustanovitev novega reda.
Dobra ideja je da se najprej ustanovijo lokalni centri na tej osnovi.
Toda vedeti pa moramo, da bo ta sistem slej ko prej zajel celo Slovenijo.
Za to pa potrebujemo odločnega in karizmatičnega voditelja, ki bo po hiearhiji upravljal vso slovenijo. Glede tega človeka vam povem , da obstaja in da ga boste kmalu vsi videli.
Slovenija se lahko samooskrbuje, še bolje pa lokalno samooskrbuje.
Vedeti pa moramo da na koncu novi sistem ne bo vključeval denarja, pa tudi nobene religije, niti ne kakršne koli zgodovinske navlake-vse bo na novo.
Naloga ni enostavna, toda nekje moramo začeti, upam samo , da nam bo uspelo preden se
denarno-tržni sistem zruši, kar pa bo kmalu(cca 1 leto).
Ja res je Slovenci smo bili že davno izbrani, da novi red najprej vzpostavimo pri nas(pa čeprav bodo od sveta na začetku prihajale kritike) potem pa bo sledil cel svet.
Kar tako naprej. Človek o katerem sem vam govoril pa vam pomaga že od leta 1999 naprej.
Ko pa se bo povsem razodel, pa bomo zelo hitro vzpostavili novi red.
Ko nam bo to uspelo bomo končno zaživeli in ne vegetirali vzdajšnjem sistemu, zabeljenem z religijami, ki nas dušijo z debelo verigo religije.
Pogumno naprej in uspelo nam bo!
harmagedon92

Prispevki: 35

Prejšnja

Vrni se na Aktualno dogajanje v svetu in Sloveniji

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost