Page 1 of 1

PROGRAM Z-DAY Kranj

PrispevekObjavljeno: 08 Mar 2011, 22:19
Napisal/a maja.z
PROGRAM V KRANJU

VSTOP PROST, VSE BREZPLAČNO :)

GLAVNI TRG 9.00-13.00
9.00-9.10 - Pozdrav in uvod v dogodek (kratka predstavitev gibanja Zeitgeist in Projekta Venus)

Otroški program:
9.00-13.00 - otroška likovna delavnica: Slovenija čez 100 let
9.00-13.00 - kitarist z otroškimi pesmimi
9.00-13.00 - žonglerji, akrobati, bruhanje ognja in vrtenje pojev (večino stvari bodo otroci lahko tudi sami poskusili)
10.00-10.30 - lutkovna predstava: Zmaj Požrtaj
10.30-11.00 - kviz za otroke in podelitev nagrad

Program za starejše:
9.00-13.00 - različne zabavne aktivnosti na ulici, stojnica s promocijskim materialom, stojnica za okrepčitev (hrana, čaj, prigrizki),...
11.15-11.45- pevski zbor Misterium


SLOVENSKI TRG 15.00-22.00
15.00-21.30 - Različne zabavne aktivnosti na ulici, stojnica s promocijskim materialom, stojnica za okrepčitev (hrana, čaj, prigrizki),...
15.00-16.00 - VELIKO ACTIVITY TEKMOVANJE na prostem, igralna plošča bo cel Slovenski trg, ekipe 3-5 oseb (zaželjene prijave na maja.zakotnik@zeitgeist.si) + nagrada
16.00-16.30 - Impro liga
16.30-17.30 - Skupinske zabavne in miselne igre: IZZIVI (smeh zagotovljen:))
15.00-18.00 - Predstavitev in delavnica: Borilni veščini Ki Aikido in Capoeira
15.00-19.30 - žonglerji, akrobati na vrvi, bruhalci ognja in vrtenje pojev (vse boste lahko tudi sami poskusili)
18.00-18.45 - DAPC koncert
19.00-19.45 - Koncert: H.O.B.S (hip-hop, rap)
20.00-22.00 - Jam session (tolkala, kitara,...), svečke oz. bakle po celem trgu, capoeira, ognjeni poji,...: tudi vi prinesite s seboj glasbila, poje, karkoli mislite, da spada v ta večerni program in seveda obilo dobre volje. Večer bomo preživeli sproščeno v soju bakel, ob glasbi, v prijetni, pozitivni in nasmejani družbi, sklenili bomo kakšno novo prijateljstvo in se imeli lepo!

Klubar:
16.00-18.45 - Projekcija filma: Zeitgeist Moving Forward
18.45 - 19.30 - Diskusija na temo Zeitgeist in Projekt Venus

Nočni program v KUD-u SUBART Z-PARTY:
22.30-00.00 - Skamele
00.00-02.00 D.J. REGGAE DUB SKA ROCK (6darchy6)
2.00 - 4.00 - Dj Necropsi (Spiritual SubMarine, psychedelik trance)