31.3. - predstavitev Landmark foruma

31.3. - predstavitev Landmark foruma

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 29 Mar 2011, 14:51

v četrtek ob 18ih je v čajnici adam in eva predstavitev landmark foruma (ta link je google našel, naj kdo potrdi če je to to)

sam sicer ne poznam zadeve ampak baje da je kul za osebnostni razvoj. baje da je zelo kul. zelo zelo kul :)
Whenever people agree with me I feel I must be wrong...
"nowhere" = "now" + "here"
fortehlulz

Prispevki: 338

Re: 31.3. - predstavitev Landmark foruma

PrispevekNapisal/a maja.z » 29 Mar 2011, 15:58

Sašo... jst sm ti rekla, da bom preverila, kako je s to zadevo, potem pa se lahko objavi na forumu... spet mal prehitevaš zadeve! Ampak ok, saj ni panike. Francija sicer še nisem dobila, ko ga bom, pa tu potrdim, ali dogodek velja ali ne, ker vidva z Damijanom nimata časa, za Ugota še ne vem, pa bi bilo super, če smo vsi tam. Torej takoj ko zvem ali je stvar aktualna, sporočim.
maja.z
Koordinator gorenjske regije

Prispevki: 38

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 29 Mar 2011, 16:49

vidm ja (sm šu dejansko log gledat :D). sm ti reku da se ne moreš ment z mano po gongih! :mrgreen:
Whenever people agree with me I feel I must be wrong...
"nowhere" = "now" + "here"
fortehlulz

Prispevki: 338

PrispevekNapisal/a maja.z » 31 Mar 2011, 12:05

Torej, danes predstavitve NI! Vem ja, res sm zgodna, ampak sem šele sedaj izvedela... se opravičujem!
maja.z
Koordinator gorenjske regije

Prispevki: 38

PrispevekNapisal/a samob » 03 Apr 2011, 15:51

Landmark forum sem obiskal pred kakimi tremi leti in z zagotovostjo potrdim kar je napisal Sašo, zadeva je več kot vredna svojega denarja. "Vikend paket" je sicer zelo zelo naporen, vendar je izkušnja, ki jo podajo predavatelj skupaj s svojo publiko, neprecenljiva. Emocionalna turbulenca prisotnih ti da skozi nepretrgano tridnevno debato izkušnje in uvid v probleme katere redkokdaj ozavestiš v okolici, ki nas obdaja. Če misliš, da imaš v svojem lajfu probleme, ki se kot bumerang znova in znova vračajo, pojdi na Landmark in videl boš kako s pomočjo izkušenega "moderatorja" ti problemi skozi debato s prisotnimi počasi a vztrajno izpuhtijo. Na novo se naučiš koncepta besed "integriteta", "odpuščanje", "preteklost", "sreča". Priporočam vsem, ki želijo kvaliteto svojega življenja dvignit na višji nivo.
samob

Prispevki: 42

Vrni se na Obvestila o dogodkih in projektih

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost