osveščene poletne počitnice - ali sploh obstajajo?

osveščene poletne počitnice - ali sploh obstajajo?

PrispevekNapisal/a osveščena » 07 Mar 2011, 00:21

Zdravo.
Lani sem si ogledala film Zeitgeist; no, točno ne vem, za kaj gre v istoimenskem gibanju, samo približno ...
Hočem pa vprašati nekaj drugega, kar ni tako zelo nepovezano z vašim delom: zanima me namreč, če veste za kakšne poletne duhovne počitnice (mogoče tudi vi kaj organizirate?). Ne vem, kam se obrniti, zato sprašujem tu (danes sem "slučajno" našla vašo stran). Komercialna sranja ala Iž, Pašman itd. ne pridejo v poštev. Sem že poskusila. Sem dala skozi tudi Martuljek ... Skratka, zanima me, če kdo ve za kakšne duhovne počitnice v pravem pomenu besede; odpadejo vsa "predavanja" samooklicanih mojstrov, ki so prebrali par člankov in ki potem trosijo svojo "modrost" naivnežem in nevednežem oz. ki razkazujejo svoj ego - da se razumemo: za oderuško ceno!! pod krinko duhovnosti, seveda, haha!! kako žalostno!!
res bi me veselilo, če bi kdo povedal, če ve za kaj takega. sama namreč še nisem zasledila; kar najdeš, so reklame raznih kretenov po takih cenah, da se ti zvrti. in to naj bi bila duhovnost, haha. za bruhat - dobesedno. brezpogojna ljubezen, haha.
osveščena

Prispevki: 1

Re: osveščene poletne počitnice - ali sploh obstajajo?

PrispevekNapisal/a _Mitto_ » 07 Mar 2011, 01:33

NE, vsaj kolikor vem.

Zeitgeist temelji na tehnologiji in znanosti z mislijo na ekologijo kar posledično prinese zamenjavo monetarnega sistema z gospodarstom osnovano na virih. To povzroči, da bomo imeli več časa zase in za svoje bližnje to tudi vpliva na odpravo stresa, kriminala. Tako se v samem cilju izboljša počutje in tu bi nekje bila povezanost z duhovnostjo. - ZELOOO na grobo in hitro :D

Zeitgeist NI sekta, vera, religija, itd. Je gibanje za trajnostni razvoj, preživetje in splošno zadovoljstvo.
e-študij.si - Prosti študentski zapiski, sodeluj tudi TI. Literatura za vsakogar.
wlan slovenija - Odprto mesh brezžično omrežje slovenije.
Uporabniški avatar
_Mitto_
Koordinator goriške regije

Prispevki: 246

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 07 Mar 2011, 07:31

eko kamp soča - brez predavanj, samo narava :mrgreen:
Whenever people agree with me I feel I must be wrong...
"nowhere" = "now" + "here"
fortehlulz

Prispevki: 338

PrispevekNapisal/a sandor88 » 04 Feb 2013, 18:32

Bosanske PIRAMIDE in PIKA.
http://piramidasunca.ba/bs/
UŽIVAJTE vi ki boste šli tja, ne čakajte predolgo, ker bojo čez nekaj let ustvarili TURISTIČNE USTANOVE in bojo samo zaračunavali ogled vsakega centimetra Piramid.
sandor88

Prispevki: 26

Vrni se na Predlogi, kritike in pohvale

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost