Ruše - hipotetično vprašanje

Ruše - hipotetično vprašanje

PrispevekNapisal/a Tomaz » 23 Apr 2011, 15:26

Če jaz priskrbim prostore za največ 20-30 ljudi, projektor, platno in ozvočenje - ali se lahko potem naredi z mojo pomočjo predvajanje filma zeitgeist?

Mogoče še če se res hudo zašunjam še lahko uredim zastonj plakatiranje - če je zeitgeist neprofitna organizacija, drugače pa verjetno nebi mogel.

Seveda ne vse filme naenkrat. Enega po enega pač... če bo pa visok interes pa tudi imam idejo in sicer bi s istim pristopom predvajali tudi objektivne medije npr. kaj se v resnici dogaja v libiji, kako slabo je dejansko stanje v evropskem parlamentu ipd.

Kaj pravite gazde? :lol:
I do not wish to bely your powers of observation but I would like to remind you of the paradoks of asking a masked man who he is...
Tomaz

Prispevki: 433

Re: Ruše - hipotetično vprašanje

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 24 Apr 2011, 17:50

evo vidš... sam da omeniš "gazda", pa ti nihče ne odgovori..
dobr da sm še 1x opazil temo!

itak da se lahko naredi! samo nekaj dni prej se je potrebno za datum in čas dogovorit.
Whenever people agree with me I feel I must be wrong...
"nowhere" = "now" + "here"
fortehlulz

Prispevki: 338

PrispevekNapisal/a Tomaz » 26 Apr 2011, 17:49

HairMan je napisal/a:evo vidš... sam da omeniš "gazda", pa ti nihče ne odgovori..
dobr da sm še 1x opazil temo!

itak da se lahko naredi! samo nekaj dni prej se je potrebno za datum in čas dogovorit.

O tem ni kaj za govorit. Mi je že znano da kaj se tiče semantike ste zelo ubogi.

Torej - jaz prostore, projektor in nekaj osnovnega ozvočenja, nekdo pa pride in to izpelje. Pred tem se mi zdi da bi še kaka 2 tedna prej nek A4 nabili okrog po Rušah pa letake nastavili na temu primernih lokacijah.

Vse kaj je treba da nekdo dahne usodni DA :lol: in da pride zadevo predstavit pred morebitno publiko. Jaz sem že povedal zakaj ne morem.

Torej, sprožim val poizvedb, kjer boste izvedeli kako in kaj ter ali bodo Rušani to dovolili? (Moram vedet ali je kdo to pripravljen naredit in/ali lahko pride v ruše to izvesti).
I do not wish to bely your powers of observation but I would like to remind you of the paradoks of asking a masked man who he is...
Tomaz

PrispevekNapisal/a anubis92 » 26 Apr 2011, 18:08

Kukr si sam reku, nared reklamo, prprau prostor, ter vse ostale kar si opisu za vse ostalo je tu mastercard.... am no mogoče ne v tem primeru, bom pa zato jz pršu, če dobim prevoz 100%.
anubis92

Prispevki: 78

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 26 Apr 2011, 18:58

evo, maš prevoz :)

beri: DA :mrgreen:
fortehlulz

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 26 Apr 2011, 18:58

kje so ruše?

pa datum rabimo čimprej, da organiziramo potem še kakšno predavanje v okolici.
fortehlulz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 26 Apr 2011, 19:15

Tomaz

PrispevekNapisal/a anubis92 » 26 Apr 2011, 19:18

HairMan je napisal/a:evo, maš prevoz :)

beri: DA :mrgreen:

Super :D

Evo Tomaž jaz pa Sašo sva pripravljena tku de k boš mel pripravljen povej kak dan prej in se vidmo :D
anubis92

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 26 Apr 2011, 22:15

anubis92 je napisal/a:k boš mel pripravljen povej kak dan prej in se vidmo :D

NE :idea: :idea: :idea:
HairMan je napisal/a:datum rabimo čimprej, da organiziramo potem še kakšno predavanje v okolici.

jest si ne morem prvoščt nafte za vsako predavanje posebaj. žal, treba je prej vedeti...
vsaj 2 tedna recimo.
fortehlulz

PrispevekNapisal/a anubis92 » 27 Apr 2011, 00:18

Aja ti bi tku naredu, ja tud prou, bi mela celodnevni izlet :)
anubis92

PrispevekNapisal/a Tomaz » 29 Apr 2011, 22:01

Začel sem poizvedbo, načeloma bi v torek že dobil povratno informacijo o prostoru, ozvočenju in projektorju.

EDIT: Mimogrede, če bi šlo to uredit, kako bi si potem zamislili vaše aktivnosti tam?
Tomaz

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 30 Apr 2011, 13:37

če boš znal okvirno povedati, kakšna bo povabljena publika (starostna struktura, življenjske aktivnosti, predhodno poznavanje,...), lahko aktivnosti priredimo temu. drugače pa prinesemo nekaj materiala in sproti oblikujemo predstavitev (glede na zanimanje publike).

v vsakem primeru pa je na začetku kratek uvod v to kaj je zeitgeist film, gibanje, rbe, ipd.
za VP je pa potrebno še dorečt, na kakšen način se ga bo vneslo v predstavitev. veliko se ne bo spremenilo, vsaj ne za slovenski chapter, ampak moramo še preveriti.
fortehlulz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 30 Apr 2011, 15:08

Počasi Hairy Boy, ne prehitevajmo se. Mislil sem bolj na to, da bo najprej predavanje filmov Zg.: A. in Zg.: MF, vsak v dveh ali treh delih v razmaku enega tedna.

Mimogrede, dobil sem preliminarno informacijo, da je v mesecu maju gužva zaradi TVU (teden vseživljenjskega učenja), potem pa se bo precej sprostilo. Haha, so pa smešna ekipa tam, saj povedali so mi kdaj so približno prostori na voljo, ali pa jih lahko dobim pa še ne. Spomini na mojo službo tam obujajo zanimive spomine. :lol:
Tomaz

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 30 Apr 2011, 16:35

eh... filme bi mogl doma pogledat. kaj če bi naredili predavanje prvega dela in debata za tem, pa jim damo filme na DVDjih in/ali pa jim povemo da si jih lahko na netu pogledajo. potem pa v drugem tednu debata in mnenja itd., pol pa vidimo kam gre zadeva.. :?: :?:

škoda se mi zdi časa za "filme gledat". mho
fortehlulz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 30 Apr 2011, 19:17

In če pride kdo iz starejše generacije? Saj tile ne bojo znali si ga doma pogledat, polovica jih ne zna z DVDji delat. In tisti ki znajo pa ga nekam doma v kot poknejo potem pa ga nikoli ne pogledajo.

Priporočljivo je da postaviš mini kino in jim to predvajaš, marsikdo si bo še želel iti ven. Jaz sem tudi razmišljal da bi redno predvajali nekatere dokumentarce, novice ki niso prirejene ipd.

Bomo pa najprej videli kaj ima CEZAM za povedat.
Tomaz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 03 Maj 2011, 20:16

Kot sem rekel danes dobite odgovor.

- V maju je gužva zaradi tedna vseživljenjskega učenja.
- Na splošno se da prostore dobit brezplačno samo niso na voljo ob ponedeljkih, torkih in četrtkih.
- Projektor se da dobit.
- Na spletni strani centra za mlade Ruše bi se naj nahajal obrazec, samo še nisem pogledal ker je oblika njihove nove spletne strani katastrofa in nerad hodim tja.

Imam tudi predlog kako bi nadaljevali, samo da najprej feedback od vas dobim. :|
Tomaz

PrispevekNapisal/a anubis92 » 03 Maj 2011, 20:41

Torej, če bova to s Sašom speljala midva bi predlagal, da bi se to storilo za vikend se pravi na soboto, čeprav se mi zdi, da Sašo želi izpeljati več predavanj v enem dnevu tako, da moramo počakti še njegov odgovor.
anubis92

PrispevekNapisal/a Tomaz » 03 Maj 2011, 21:07

Če se jih bo veliko prijavilo potem bomo morali dati v skupine, samo rušani so precej leni...

Jaz bi vseeno vztrajal da začnemo v predvajanjem filma zeitgeist addendum, potem bi bilo recimo predavanje, nato pa zeitgeist MF. :cry:
Tomaz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 11 Maj 2011, 17:08

Noooooo, kaj se zdaj tukaj dogaja, bi kaj tam naredli al ne? :cry:

Rad bi to vsaj nastavil vam že da se lahko vrnem nazaj na MGE.
Tomaz

PrispevekNapisal/a anubis92 » 11 Maj 2011, 17:45

jz sm za, sam povej kdaj boš to uredil, da naredimo mi plan pa de uletimo
anubis92

PrispevekNapisal/a Tomaz » 11 Maj 2011, 18:38

Rabim enega od interesentov in da skupaj grema v CEZAM. Tam imajo knjigo kjer je zapisano ob katerem času je prostor zaseden, nakar izberema en primeren čas. :D
Tomaz

PrispevekNapisal/a fortehlulz » 11 Maj 2011, 21:45

povej kdaj boš tam, da se ti bom javil na telefon, in se bomo dogovorili :)
fortehlulz

PrispevekNapisal/a Tomaz » 19 Maj 2011, 22:02

Se opravičujem, da mi je vzelo tako dolgo časa da sem odgovoril, mel sem... obveznosti.

Povej za kako daleč naprej bi rad imel rok pa pošlji mi telefonsko številko pa ime na mail (pozabil sem ga :lol: ).

Imej tudi v mislih nekaj časa za oglaševanje ker vam lahko zastonj plakatiranje zrihtam, pa mogoče še kake A4 plakate. Če hočeš, imam jaz en predlog, kakšen bi naj bil ta plakat. Lahko ga izdelam pa potem ti pogledaš če je vredu če pa ne pa potem karkoli imate vi na voljo. ;)
Tomaz

Vrni se na Predlogi, kritike in pohvale

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost