finančna pomoč gibanju

finančna pomoč gibanju

PrispevekNapisal/a bigfin » 21 Mar 2011, 13:18

Pozdravljeni,

Glede pridobivanja finančnih sredstev za gibanje, bi želel vaše mnenje na spodnjo možno delno rešitev.
Ali je sprejemljivo da bi se ukvarjali z networkingom?
Sam sem dve leti v Bhip in Noni promociji in distribuciji.
Izdelka sta herbal clean, Body health improvement product (BHIP).
Odkar jih uporabljam nisem zbolel (2 leti brez viroz ipd), prenehal pa sem z uporabo vsakršnih izdelkov iz lekarn.
Slednje je lahko tudi promocija proti osiromašeni prehrani, codex alimentarium, farmacevtske korporacije…
V tem sistemu ni potrebno nič prodajati, lahko si samo uporabnik in živiš bolj zdravo.
Ljudje bi lahko kupovali po nižjih cenah, gibanje pa bi od tega imelo nekaj finančnih sredstev za delovanje.
Žal, kot smo ugotovili, kljub vsemu moramo imeti nekaj financ za promocijo trajnostnega razvoja.
Networking v tej obliki je po mojem mnenju še vedno najbolj humana oblika trenutnega monetarnega sistema.
Omenjeni MLM je globalnega značaja, tako da nismo omejeni na zgolj lokalno delovanje.
Seveda sem pripravljen tudi vložiti svoj čas za pomoč pri upravljanju tega projekta.

Za dodatne informacije sem na voljo;
Moja spletna stran: janbo.bhipglobal.com
Moj gsm 041 719 119

Hvala za vaša mnenja
bigfin

Prispevki: 1

Re: finančna pomoč gibanju

PrispevekNapisal/a samob » 14 Apr 2011, 00:27

Vsakdo lahko v svojem prostem času počne kakršenkoli MLM, vendar kot gibanje pa mislim da ni potrebno posebej povdarjat da se distanciramo od kakršnihkoli "piramidnih multilevel sistemov". Zeitgeist je še mlado gibanje in prepričan sem, da bomo sčasoma zbližali ljudi, ki bodo v svojem prostem času našli tehnološke rešitve, ki bodo zaobšle potrebo po denarju.
Kar se tiče produkta, ki ga omenjaš: jaz se že par let izogibam mesu (morda 1x do 2x na teden) in tudi nisem bil v tem času nič bolan (če primerjam s časom, ko sem meso redno jedel in sem trpel naštete sindrome). Poleg tega, da sem si s črtanjem mesa močno zmanjšal budget za hrano, sedaj vem da za zdravje ne potrebujem nekih "produktov". Recimo 2-3 jabolka na dan in domačo zelenjavo/stročnice.. to je to. Me pa skrbi kaj dejansko pristane na mojem krožniku, saj Monsanto ne počiva in vztrajno uničuje biološko raznolikost na našem planetu...
samob

Prispevki: 42

PrispevekNapisal/a Tomaz » 14 Apr 2011, 10:23

Ena možnost bi bila da bi dali clickserving na sredino vrha spletnih strani. Noben nebi rabil kliknit, vendar pa bi bil minimalni dohodek iz nule.
I do not wish to bely your powers of observation but I would like to remind you of the paradoks of asking a masked man who he is...
Tomaz

Prispevki: 433

PrispevekNapisal/a meliorimundo » 12 Maj 2013, 11:13

Živjo,

Na naslov te teme imam predlog oziroma vprašanje. Mnenja sem, da se društvo nebi smelo pridružiti kakšnemu MLM sistemu ali iti v kakšno partnerstvo s podjetji (za pridobivanje finančnih sredstev). To pa preprosto zaradi tega, da ne postane odvisno od takšnega sodelovanja in tudi nekako negativno luč bi metalo na samo društvo. Ne vidim pa nič slabega v tem, da bi društvo samo proizvajalo ali prodajalo svoje izdelke/storitve in s tem financiralo aktivnosti društva, ter seveda nabiralo donacije raznih posameznikov ali podjetij.

Super bi namreč bilo, če bi nabrali dovolj denarja za nakup manjšega zemljišča, kjer bi poskušali narediti vzorčno vas, ki bi delovala na sistemu projekta Venus. Več o tem bom pa napisal v delu foruma Projekt Venus

Lep pozdrav,

Boris
meliorimundo

Prispevki: 6

Vrni se na Kako lahko pomagam?

Kdo je prisoten

Po forumu brskajo: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost